İçeriğe geç
Danışmanlık
Kimya sektöründe oluşturmuş olduğumuz geniş formülasyon arşivimizi, yenilikçi ve inovatif ürün önerilerini iş ortaklarımızla paylaşıyoruz. Formülasyon desteği sunduğumuz müşterilerimizin kaliteli boya üretimi aşamasında ihtiyaçları olan sürdürülebilir aktif değişimi yaratmayı amaçlıyoruz.

ARAŞTIRMA VE İNOVASYON

Doğru formülü bulmak şirketlerin pazar paylarını artırmaları için çok önemlidir. Sektöründe verimli ve rekabetçi olmak isteyen şirketler için endüstriyel, inşaat ve mobilya boyaları ile epoksi zemin kaplamaları için özel formüller geliştiriyoruz.

Seri üretim mallarının artışı ile birlikte mobilya ve endüstriyel boyalara olan talep önemli ölçüde artmıştır.
Bu nedenle; müşterilerimizin rekabetçi pazar ortamında üstün bir avantaja sahip olmaları için, laboratuvar ortamında doğru formülü hazırlamak için müşterilerimize fiyatlandırma ve formülasyon desteği vermekteyiz.

Boya üreticilerinin ticari faaliyetlerinde aktif olabilmesi için müşterilerinin beklentileri doğrultusunda yeni ürün formülasyonu yada güncellenecek mevcut formülasyonlar, şirketlerin yapmak zorunda oldukları ana faaliyetlerdir. Bu sebepledir ki sektörde yer alan ürünler kalite yönünden sürekli değişim göstermektedir.
Kâr etmek, mevcut pazarlarda verimliliği korumak ve formülasyon altyapısı hizmetlerinin güncellenmesini iyileştirmek isteyen müşterilerimiz şirketimiz tarafından desteklenmektedir.

Müşterilerimizin taleplerini ürünün teknik özelliklerinde ucuzlaştırmak, elde edilen formülasyonların ardından yapılan laboratuvar çalışmalarında olumsuz sonuçlara yol açmayacaktır.

Boya hammadde sektöründe teknolojinin gelişimiyle büyük bir global değişim sözkonusu. Bu pazarda kârlı gelişmelerden önce haberdar olmak, inovatif gelişimlere açık olmak gerekir.
Bu alanda müşterilerimize sunduğumuz hizmetler hem fiyat hem de teknik özellikler bakımından formülasyona dahil edilen gelişmeler ile daha kaliteli ve öncü ürünlerin öne çıkarılmasını sağlıyoruz.

Araştırma Geliştirme (Arge) firmanın organizasyonel ihtiyaçlarını karşılamak ve yeni ürünleri tespit etmek için araştırma ve geliştirme programları yönetir. Bu alanda gelişmek isteyen müşterilerimizin ihtiyaç duydukları noktada Ar-Ge Laboratuvar kurmaları için fiziki yapı ve teknik danışmanlık yapıyoruz.

ÜRETİM SÜRECİ İŞLEMLERİ

Üretim sürecinin sonucunda kaliteli bir ürün elde etmek ilk hedeftir. Bu hedefe ulaşmak isteyen firmalar üretim aşamasında danışmanlık ihtiyacına gereksinim duyabilirler. Modern üretim ekipmanı (yeni ekipman çözümleri satın alma), teknik sorunlar üzerinde üretim verimliliğini artırma, üretim tasarım çalışmaları. Bu faaliyetlerin desteklenmesi kaçınılmaz hedefe, etkin ve kaliteli çözüme ulaştırır.

Yeni Ekipman Alımı

Üretim Ekipman Teknik Sorun Çözümleri

KALİTE KONTROL

Laboratuvar kurulumu ve ürün kalite kontrol sistem altyapısı oluşturan firmalar teknik anlamda doğru ve kaliteli ürünü müşteriye sunma etkin gücüne sahip olur. Üretim verimliliğini arttırmayı hedefleyen firmalara uzman deneyim ışığında laboratuvar kurulumu ve kalite kontrol sistem danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.

Kalite Kontrol Sisteminin Oluşturulması

Siz talep edin

Kimya sektöründe ihtiyaç duyduğunuz ürün tedariği, boya üretiminde istenilen formül desteği ve atık ürün danışmanlığı…

error: Content is protected !!