İçeriğe geç

Poliurea

Polyurea Sprey, A bileşeni izosiyanatlardan ve B bileşeni amin ve polyetheraminlerden oluşan iki bileşenli püskürtme yöntemi ile uygulanabilen, hızlı kürlenme özelliği sayesinde projeleri kısa sürede kullanıma almaya imkan tanıyan, yeni bir izolasyon ve kaplama malzemesidir. Polyurea spesifik bir kaplama ismi değil, bir polymer teknolojisinin açıklamasıdır. Polyurea kaplama, su yalıtım konularında dünyadaki en son teknolojidir.
Başlıksız Belge
Poliürea
Ürün Adı Ambalaj Açıklama TDS
TOR-800 200-220 Kg

%100 solventsiz, %100 içerikli iki komponentli aromatik yapıda elastomerik sistemdir. İklime bağlı yaşlanmaya karşı çok dayanıklıdır. Renklerinde güneşe bağlı solma görülebilir fakat yapısal olarak zarar görmez. Uygulandığı yüzeyde tek parka halinde kusursuz yüzey oluşturarak yüzeyin şeklini alır.

TOR-954 220 Kg

İki komponentli, saf poliürea sprey sistemdir. %100 solventsiz, %100 katı maddedir. Aromatik olan ürün aşınmaya çok dayanıklıdır. Ek yeri ve derz dolgu oluşmaz.

TOR-955 200-220 Kg

İki komponentli, saf poliürea bir sistemdir. %100 solventsiz, %100 katı maddedir. Aromatik olan ürün, ek yeri ve derz dolgu oluşmaz yumuşak ve çok elastiki bir yapıya sahiptir. Yüzeyin şeklini alır.

TOR-972 200-220Kg

DUAYEN MS-972 yapısında solvent ve uçucu bileşen içermeyen 2 kompenantlı 1:1 oranında kullanılan elastikiyete sahip ve yüzey aşınmasına çok dayanıklı aromatik poliürea sistemdir.

error: Content is protected !!