İçeriğe geç

Genel Kimyasallar

Kimya sanayiinde bir çok farklı kullanım alanı olan kimyasal hammadde bulunmaktadır. Boyadan tekstile, temizlikten kozmetiğe, ambalajdan polyestere ve bunun gibi birçok kimyasal tedariğinde faliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
Genel_Kimyasallar
Başlıksız Belge
Genel Kimyasallar
Ürün Adı Ambalaj Açıklama TDS
Ftalik Anhidrit 25 Kg

Mürekkep, boya, vernik, epoksi reçinelerde genel bir çözücü olarak kullanılır.

Pentaeritritol 25 Kg

Alkid reçine üretiminde kullanılır.

Maleik Anhidrit 25 Kg

Polyester, akrilik, alkid reçine, yapı kimyasalları üretiminde kullanılır.

Benzoik Asit 25 Kg

Kimyevi, tıbbi malzemelerin üretiminde, kozmetik sektöründe, otomotiv alanında ve tekstil sektöründe kullanılır.

Titan Dioksit 25 Kg

Titan Dioksit Rutile Genellikle plastik pencere ve kapı üretiminde elastik plastik , ozeliklede boya ve mürekkep üretiminde kullanılır.Yüksek beyazlık, yüksek parlaklık, mükemmel renklendirme gücü ve hava dayanıklılığı, düşük yağ emme ve kolaylığı hem suda hem de çözücü bazlı sistemde dispersiyon. (TİTANYUM DİOKSİT TITANIUM DIOXIDE CAS NUMBER:13463-67-7)

TORFOAM Köpük Kesici 60-120-1000 Kg

TORFOAM WS 3500 SİLİKONLU KÖPÜK KESİCİ Silikon yagları, lineer yüzey aktif maddeler, silika ve kıvamlastırıcılar karısımıdır.

Gliserin 250-1250 Kg

Gliserin, (Pharma & Teknik kalite) daha resmen gliserol olarak bilinen bir organik bileşiktir. Ortak kaynakları hayvansal yağ ve bitkisel yağtır. Gliserin oda sıcaklığında berrak, kokusuz bir sıvıdır ve tatlı bir tada sahiptir. Sabunlarda yaygın olarak kullanılır ve birçok farmasötik alanında ortak bir içeriktir. Gliserinin moleküler formülü C3H5 (OH) 3'tür.

MEG MonoEtilenGlikol 230Kg-IBC

Genel olarak Soğutma sıvısı, antifiriz, fren sıvısı, polyester film ve elyaf, alkit reçine, boya, vernik ve mürekkep imalatında kullanılır. Ayrica Su bazlı emülsiyon boyalar için antifiriz ve kuruma geciktiricidir.CAS numarası: 107-21-1 Kimyasal formülü: C2H6O2

IPA İzopropil Alkol 165 Kg

İzopropanol olarak da ifade edilebilen bu alkol çeşidi özellikle endüstri alanında son derece yoğun bir şekilde kullanılır ayrıca izopropil alkol, yüksek dezenfektan özelliğine de sahiptir.CAS Numarası: 67-63-0

error: Content is protected !!