İçeriğe geç

Güvenilir iş çözümlerimizin bir parçası olun!

23 yıldır kimya sektöründe, değer yaratmanın yenilikçi yollarını geliştirerek kaliteli, sürdürülebilir ve güvenilir iş çözümleri sunuyoruz.

Tor Kimya olarak dağıtım ağımızı, ürün tedariğimizi ve ürünlerimizin kalitesini geliştirmekteyiz. Tüm ürünlerimizin yerel ve resmi mevzuata uygun olarak kullanılmasını, paketlenmesini, etiketlenmesini, gönderilmesini ve geri dönüşüm hizmetini sağlıyoruz.

Tor Kimya tedarik zinciri boyunca tüm ortaklara güvenlik ve sağlıklarının yanı sıra çevrenin korunmasına yardımcı olmaları için de gerekli tavsiyelerde bulunmaktadır. Sektörde gerek tehlikeli gerek tehlikesiz atıkların geri kazanımında ayrıca siz değerli müşterilerimiz için üretim proses ve formülasyon desteği de sunmaktayız.

Tüm kimyevi maddelerin (izinli veya izinsiz) ithalat ve ihracatında danışmanlık hizmetimiz de bulunmaktadır.

Farkımız

Farkımız

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kaliteli hizmet sunmak ilk önceliğimizdir. Satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak istek ve önerilerine çözüm bulmak görevimizdir.

Müşteri memnuniyeti ile çalışan, sonuç odaklı çözümler üreten uzman kadromuzla sizlere en uygun fiyatı ve kaliteyi sunmaktayız.

Değer

Kimya sektöründe sahip olduğumuz tecrübe ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermek, sektöre olumlu yönde değer katmak ilk hedefimizdir.

Kalite

Amacımız şirket olarak müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kaliteli ürün, uzman ve işbirlikçi bir hizmet ağı sağlamaktır.

Güven

Küresel piyasada sektörün ileri gelen üreticileri, traderleri ile işbirliği içerisinde yurt içi ve yurt dışı hammadde tedariğini karşılamak ve satış sonrasında da müşterilerimizin güvenini sağlamak görevimizdir.

Siz talep edin

Kimya sektöründe ihtiyaç duyduğunuz ürün tedariği, boya üretiminde istenilen formül desteği ve atık ürün danışmanlığı…

error: Content is protected !!