İçeriğe geç

Epoksi Sertleştiriciler

Epoksi; fiber tekne tamiri dahil, tekne yapımı ve onarımında ve daha birçok işe yarayan harika bir kimyasal madde. Kullanımı teknelerle sınırlı değil ve genel ahşap işlerinde, hatta ev içi onarımlarda bile kullanılabilir. Epoksi Sertleştirici teknik olarak reçine ve sertleştirici nin farklı oranlarda karışımı ile oluşmaktadır. Uygun oranda karıştırdığınızda egzotermik, yani dışarıya ısı veren bir reaksiyon başlar ve epoksi yavaş yavaş sertleşir. Önce jel (ya da jöle) aşaması verilen bir aşamadan geçer daha sonra bu jöle yavaş yavaş sertleşmeye devam ederek kaskatı hale gelir. Donmuş epoksi mükemmel su izolasyonu özellikleri olan son derece kuvvetli bir yapıştırıcı. Epoksi, jöle aşamasına gelene kadar üzerinde çalışabiliyorsunuz.
Epoksi Sertleştirici
Başlıksız Belge
Poliamid Epoksi Sertleştiriciler
Ürün Adı Ambalaj Açıklama TDS
TORAMID A 15 200 Kg

Yüksek viskoziteli poliamid reçine sertleştiricisi (% 100`lük). Epoxy tamir boyalarında, primerlerde ve enamel boya formülasyonlarında mükemmel direnç.

TORAMID A 15 X 70 200 Kg

Yüksek viskoziteli poliamid reçine sertleştiricisi. (%70`lik Ksilen`de) Epoxy tamir boyalarında, primerlerde ve enamel boya formülasyonlarında mükemmel direnç.

TORAMIN CA 30 200 Kg

Solvent ksilen olarak %86 oranında tedarik edilmiş dimerize yağ asidi ve poliaminlere dayalı olan, yüksek dayanımlı kaplamalar için katı ya da sıvı epoksi.

error: Content is protected !!